Promocja

Nowy Jeep w kredycie z niskim oprocentowaniem
i elastycznym okresem spłaty!


• Kredyt z oprocentowaniem od 0,99% na 12 miesięcy!
• Kredyt prawdziwe 0%

Możliwość finansowania zakupu nowych samochodów marki Jeep oraz innych nowych samochodów wszystkich marek dostępnych w salonach dealerskich sieci sprzedaży FCA Poland S.A.

Zapoznaj się z atrakcyjnymi warunkami naszej promocji!

KREDYT OD 0,99%

• Wpłata własna od 0%

• Okres finansowania od 12 do 96 miesięcy, miesięczne raty równe

 Oprocentowanie od 0,99% na 12 miesięcy do 6,49% na 96 miesięcy

• Możliwe finansowanie ubezpieczenia GAP lub/i Bezpieczny Kredyt oraz usług serwisowych MOPAR

• Możliwość połączenia kredytu z upustami od producenta!
 
• Minimum formalności


KREDYT PRAWDZIWE 0%

• Bardzo atrakcyjne oprocentowanie 0%

• Brak opłaty przygotowawczej!

 Brak obowiązkowych ubezpieczeń (za wyjątkiem komunikacyjnego)

• Możliwe finansowanie ubezpieczenia GAP lub/i Bezpieczny Kredyt

• Szybka decyzja kredytowa

• Minimum formalności


Wszystkie czynności od wyboru samochodu, przez złożenie wniosku o kredyt i podpisanie umowy kredytu zupełnie zdalnie, bez wychodzenia z domu – szczegóły w salonie Jeepa.Renegade

Renegade jest najmniejszym członkiem rodziny Jeep®. To nowoczesny SUV o stylistyce nawiązującej do kultowego Wranglera dostępny z napędem na przód lub na wszystkie koła (4x4). Swój mocny i energiczny wygląd czerpie z legendarnego dziedzictwa marki, wzniesionego na kolejny poziom. Mimo kompaktowych wymiarów jego pojemny bagażnik pomieści 351 litrów. Modelowi towarzyszy bogata gama oszczędnych silników, najnowsza technologia i ponad 70 systemów bezpieczeństwa. Usługi Uconnect™ LIVE sprawią, że podróżowanie stanie się doświadczeniem, którym będziesz chciał dzielić się z wszystkimi.  Wszystko to sprawia, że Renegade to idealny samochód do miasta i na pozamiejskie trasy. Po prostu rasowy Jeep®!


Compass

Jeep® Compass to kompaktowy SUV o smukłej sylwetce i nowoczesnym charakterze, który sprawi, że jego kierowca nie pozostanie niezauważony. Model wyróżnia się z tłumu dzięki wyszukanej stylistyce, a chromowane listwy wokół okien przyciągają spojrzenia. W środku pełen jest luksusowych detali z kierownicą obszytą skórą. Compass zawsze jest gotowy do drogi: w jego wnętrzu umieszczono 7-calowy kolorowy wyświetlacz w zestawie wskaźników. Dzięki zintegrowanym przyciskom sterowania radiem, systemem głośnomówiącym i tempomatem kierowca może przez cały czas trzymać ręce na kierownicy i skupiać uwagę wyłącznie na drodze. Ponad 70 aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa pozwoliło Jeepowi Compassowi uzyskać najwyższą note 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP.

Skonfiguruj swojego wymarzonego Jeepa, sprawdź samochody dostępne od ręki lub znajdź najbliższego dealera Jeepa.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

KREDYT OD 0,99%

Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla samochodu w cenie 138 400,00 zł brutto, wpłata własna: 30 448,00 zł, okres kredytu: 96 miesięcy, 96 miesięcznych rat: 1 653,78 zł, stopa procentowa stała: 6,49 %, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 9,10 %, całkowita kwota kredytu: 123 617,33 zł (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 35 145,55 zł (w tym opłata przygotowawcza: 5 886,54 zł, odsetki: 35 145,52 zł, ubezpieczenie GAP Index 20%: 9 778,79 zł), całkowita kwota do zapłaty: 158 762,85 zł. Obowiązkowe ubezpieczenie AC oraz GAP lub Bezpieczny Kredyt. Przedstawione parametry nie uwzględniają ubezpieczenia AC. Wyliczenie na dzień 02.02.2021 r. Akcja jest ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach Jeep oraz na www.fcabank.pl.

KREDYT PRAWDZIWE 0%

Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla samochodu w cenie 138 400,00 zł brutto, wpłata własna: 73 352,00zł, okres kredytu: 30 miesięcy, 30 miesięcznych rat: 2 168,27 zł, stopa procentowa stała: 0,00 %, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 0,00 %, całkowita kwota kredytu: 65 048,00 zł (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 0,00 zł (w tym opłata przygotowawcza: 0,00 zł, odsetki: 0,00 zł), całkowita kwota do zapłaty: 65 048,00 zł. Obowiązkowe ubezpieczenie AC. Przedstawione parametry nie uwzględniają ubezpieczenia AC. Wyliczenie na dzień 02.02.2021 r. Akcja jest ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach Jeep oraz na www.fcabank.pl.

Logo